Biz Kimiz ?

KOBi Rise 2010 yılından bu yana siz değerli KOBi ve girişimcilerimize, uluslararası ve bölgesel fırsatlardan yararlanabilmeniz, sürdürülebilir rekabet üstünlüğü sağlayabilmeniz ve çizmiş olduğunuz hedeflere ulaşabilmeniz için profesyonel ekibiyle birlikte bir kılavuz rolü üstlenmektedir. Bu doğrultuda, köklü bir alt yapıya sahip olan firmamız, bilgiden değer üretmek anlayışıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 

Misyonumuz; Türkiye’deki çeşitli kamu kurum/kuruluşları tarafından sunulan ve dağınık yapıda bulunan, yatırıma yönelik destek, hibe, kredi ve teşviklerin sistematik bir yapıda modelleyerek KOBi’lerin ve girişimcilerin hizmetine kusursuzca sunmaktır.

Türkiye’nin 2023 yılı için 500 Milyar $ ihracat ve dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girme hedefleri göz önünde bulundurularak, girişimcilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi, yeni ihracat pazarlarının tespit edilmesi ve bu pazarlar ile işbirliklerinin güçlendirilmesi, kadın girişimciliğin teşvik edilmesi, ülkemiz sanayinin orta teknolojiden yüksek teknolojiye dönüşümünün gerçekleştirilmesi, Ar-Ge ve İnovasyon kavramları ile ilgili farkındalığın artırılması gerekmektedir.

KOBi Rise ekibi olarak, üzerimize düşen bu büyük sorumluluğun bilinciyle, siz değerli girişimcilerimiz ve değişimi hedefleyen KOBİ’lerimize yardımcı olacak araçları sonuna kadar sunmaktayız.

Sizleri de bu fırsatlardan yararlanmaya davet ediyoruz...

Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Hizmet

Yılların Tecrübesi

Tam Destek